tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius

Noriu padėkoti Juliui tinklapiukalviui už profesionalų darbą kuriant mūsų internetinę svetainę kristinospobuviai.lt. Darbas atliktas labai greitai. Visada sulaukdavau patarimų, pasiūlymų ir greitų atsakymų. Žinau, kad pagalbos sulauksiu ir ateity. Svetainė patogi, aiški kiekvienam. Ir tai, žinoma, padaryta Juliaus pastangomis. Esu labai patenkinta atliktu tikrai dideliu darbu. Labai džiaugiuosi teisingai pasirinkusi tinklapiukalvį.

 

 

Labai operatyviai ir nebrangiai atnaujino mano svetainę gimtinessaltinis.lt Rekomenduoju naudotis gerb. Juliaus paslaugomis!

 

 

Naudojuosi paslaugomis. Tikslus, profesionalus, kokybiškas aptarnavimas. Labai greitai reaguojama į iškilusias problemas, greitai išsprendžiamos:) Rekomenduoju:)

 

Operatyvumas, aiškus pateikimas, gera kalvė. Rekomenduoju.

 

 

Labai aukšta paslaugų kokybė už tikrai gerą kainą, didelė patirtis bei galimybės atsispindi kiekviename darbe. Greitas bei puikiai atliktas darbas - garantuotas. Labai rekomenduoju. Naudosiu šias paslaugas ilgą laiką. 10/10

 

 

Ačiū už puikią svetainę. Darbas atliktas greitai, tvarkingai. Apmokė kaip dirbti su svetaine. Su tinklapių kalviu bendradarbiausiu ir ateityje. Rekomenduoju visiems, kas nori turėti gerą ir nebrangią svetainę.

 

 

Labai malonu dirbti ! viskas atlikta labia greitai ir tvarkingai! lb paprasta surasti bendra kalba. Aciu Juliau!

 

 

Kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Labai patraukli kaina. Rekomenduoju visiems. Tikrai nenusivylsite.

 

Daugiau atsiliepimų rasite google paieškoje arga google žemėlapyje paieškos lange įvedę tinklapiukalvis, tenai galite parašyti ir savo atsiliepimą.

 

tinklapiukalvis klientų atsiliepimai

 

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt