tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius
Joomla tvs mokymai

Klausimai susiję su interneto svetainių kūrimu neturinčiam reikiamų žinių bei patirties, ilgą laiką atrodė neįveikiama sritis. Šiandien ši galimybė prieinama kiekvienam norinčiam.

  • Manai, jog savo interneto tinklapių valdymu, geriausiai gali pasirūpinti pats ar šias pareigas nori patikėti vienam iš darbuotojų?
  • Nenori būti priklausomas nuo šios srities specialistų užimtumo grafiko, kartais trukdančio šiems realizuoti tavo sumanymus taip greitai, kaip norėtųsi?
  • Gal manai, jog jų prašomas uždarbis neadekvatus atliekamam darbui?

Tokiam kaip tu ir yra sukurta Joomla - nemokama atviro kodo turinio valdymo sistema, skirta įvairaus pobūdžio interneto tinklapių - pradedant mėgėjiškais tinklaraščiais ir baigiant informatyviais naujienų portalais - administravimui, nereikalaujančiam analogiško darbo patirties.

Joomla turinio valdymo sistema yra prieinama visiems, norintiems savarankiškai kurti ir administruoti tinklapio turinį. Veikimo principai lengvai "perkandami" bei nereikalauja programavimo žinių. Tačiau pirmoji pažintis su sistema gali neatrodyti tokia sklandi. Natūralu - visko reikia mokintis. Internete gausu medžiagos, detaliai supažindinančios su kiekvienu Joomla elementu bei jo valdymo principais. Ar savo įtemptoje dienotvarkėje rasi pakankamai laiko teorijos analizei?

Jei ne, siūlau mokytis iš profesionalo. Per septynis metus, sukūriau virš 100 web puslapių, stebiu rinkos naujienas, nuolat mokausi ir gilinu žinias. Praktinis mokymasis stebint kito žmogaus darbą bei užduotis atliekant pačiam yra gerokai efektyvesnis už "sausą" teoriją. Taip greičiau apdorojamas didelis informacijos kiekis. Laikausi pozicijos, jog neverta bandyti "pririšti" kliento prie savęs, prisistatant kaip vieninteliu galinčiu efektyviai dirbti su interneto tinklapių turinio valdymu. Jei manai, jog šį darbą gali atlikti pats, būsiu tavo mokytoju, supažindinančiu su Joomla turinio valdymo sistemos pagrindinėmis funkcijomis bei konsultantu, padedančiu išspręsti darbo metu kylančias problemas.

Joomla tvs yra orientuota į darbą su įvairaus pobūdžio bei sudėtingumo interneto puslapiais. Turintiems elementarią reprezentacinę svetainę, visiškai pakanka įprastos konfigūracijos. Norintiems praplėsti tinklapio galimybes, siūloma pasinaudoti daugybę priedų (virš 7000 modulių, komponentų, įskiepių), galinčių realizuoti individualius poreikius. Išmokus pagrindinius turinio valdymo principus, nesunkiai susidorojama ir su papildomų funkcijų valdymu.

Darbo su Joomla turinio valdymo sistema mokymai suteikia galimybę keisti tinklapį pagal savo poreikius, savarankiškai atliekant reikiamus pakeitimus vos tik panorėjus.

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt