tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius
Interneto svetainių dizaino tvarkymas, keitimas, taisymas

Interneto svetainės kuriamos turint konkretų tikslą: internetinės prekybos skatinimas, supažindinimas su teikiamų paslaugų asortimentu, savo požiūrio pristatymas tam tikromis temomis ir panašiai. Minėtų tikslų įgyvedinimui pasitelkiamas svetainės turinys. Tačiau interneto vartotojas mato ne vien "pliką" tekstą ir paveikslėlius: vertinama visuma, kuria remiantis susiformuoja lemiama nuomonė ne tik apie tai, ar jam patinka šios svetainės dizainas, bet ir apie tokius, kur kas kas reikšmingesnius, faktorius kaip apie įmonės reputacija bei kompetencija. Galimybė pasitaisyti dažniausiai nebūna suteikta: vartotojas, pamatęs, jog svetainės dizainas neatitinka jo skonio bei poreikių, paliks ją ir leisis į priimtinesnio puslapio paiešką. Siekiant to išvengti, būtina įvertinti, ar esamas svetainės dizainas tinkamai reprezentuoja verslą ar tave kaip asmenį.

Svetainės dizainą sudaro šių komponentų visuma:

  • spalvos;
  • iliustracijos;
  • svetainės navigacija;
  • teksto išdėstymas;
  • šriftų pasirinkimas.

Interneto puslapio dizainui gali būti puikiai pritaikomas posakis "sutinka pagal išvaizdą..." Nesvarbu, koks vertingas turinys būtų talpinamas, lankytojas, kurį vargins įkyrios spalvos, nepatogus meniu išdėstymas, sunkiai skaitomas šriftas bei kitos grubios dizaino klaidos, tikėtina, praras norą su juo susipažindinti. Juk nenori, jog ir tavo interneto puslapį ištiktų toks likimas?

Teikdamas dizaino tvarkymo, keitimo ar taisymo paslaugas, atsižvelgiu į faktą, kokio tai tipo interneto svetainė bei kokią veiklą ji reprezentuoja. Klientai gali rinktis tarp įvairių dizaino šablonų, geriausiai atitinkančių jų veiklos pobūdį: puslapio dizainas, tinkantis pristatyti fotografo paslaugas, neturėtų būti vartojamas advokato reprezentacinei svetainei. Ieškau kompromiso tarp užsakovo noro originalumu išsiskirti iš gausybės panašios tematikos puslapių bei būtinybės informaciją pateikti laikantis tam tikrų tvarkos taisyklių ir orientacijos į potencialaus puslapio lankytojo skonį. Tai - esminė gero dizaino sąlyga, garantuojanti tinkamai atliekamą reprezentacinę funkciją, įsimenamumą bei patenkinanti vartotojo poreikį gretai rasti ir apdoroti didelius informacijos srautus.

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt