tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius
Tinklapių administravimas

Užsisakėte interneto svetainės kūrimo paslaugą, tačiau pastaroji žadėtos naudos dar neatnešė - nedžiugina nei lankytojų gausa, nei išaugusios pardavimų apimtys? Ar nepamiršote, jog interneto svetainė - tarsi gėlė, reikalaujanti nuolatinio dėmesio bei priežiūros? Įsivaizduokite save svetainės lankytojo vietoje, metus nesulaukiančio atsakymo į forume pateiktą klausimą ar internetinėje rūbų parduotuvėje ieškančio palto žiemai, o tarp asortimento naujienų matančio tik vasarines sukneles. Tokia interneto svetainė prarada lankytojų pasitikėjimą, susidomėjimą, formuoja nepageidaujamo mėgėjiškumo įspūdį. Tai ne tik neatneš verslui naudos, bet galimas netgi priešingas efektas - neigiama įtaka įmonės įvaizdžiui tiek potencialių klientų, tiek partnerių akimis.
Interneto svetainių administravimas - nuolatinis turinio (naujienos, straipsniai, asortimentas, akcijos, nuotraukos ir kita) atnaujinimas bei komunikavimas su klientais. Tam reikalingos tiek atitinkamos žinios, tiek laiko investicijos. Interneto svetainės savininkui esant nepajėgiam to kokybiškai atlikti savarankiškai ar neturint tinkamo žmogaus kolektyve, tampa aktualios tinklapių administravimo paslaugos.

Šioje srityje itin svarbu operatyvumas. Tai aš ir siūlau. Galiu atlikti šias interneto puslapių (tiek su įdiegta turinio valdymu sistema, tiek be jos) administravimo paslaugas:

  • nuotraukų, paveikslėlių, video įkėlimas;
  • straipsnių, naujienų, blog'o įrašų bei kitos tekstinės medžiagos įkėlimas;
  • el. parduotuvės asortimento atnaujinimas, prekių/paslaugų aprašymų įkėlimas, kainų pakeitimas;
  • akcijų skelbimas;
  • socialinių tinklų (Facebook, Twitter ir kitų) administravimas;
  • svetainės forumo, svečių knygos, komentarų skilties administravimas, el.pašto priežiūra;
  • svetainės lankytojų srauto analizė bei jo didinimo galimybių paieška;
  • SEO bei kitos svetainės reklamos galimybės ir kiti kliento pageidaujami interneto svetainių administravimo darbai.

Interneto svetainių administravimas suteikia galimybę lankytojams operatyviai pateikti aktualiausią informaciją, išlaikyti nuolatinį kontaktą su jais bei prisideda prie patrauklios bei patikimos svetainės įvaizdžio kūrimo.

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt