tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius
Interneto svetainių atsarginių kopijų kūrimas

Tikriausiai ir tau bent kartą yra tekę susidurti su nepavydėtina situacija, kai informacija, kurios kūrimas pareikalavo daug laiko ir pastangų, iš kompiuterio disko dingo be pėdsako. Informacijos praradimo svarba dar labiau išauga, kai kalbama apie interneto svetainių duomenis. Tai gali būti ne tik naujausių turinio atnaujinimų netektis, bet ir kontaktų bei užsakymų - vieno svarbiausių įmonės turto - praradimas. Padarytos žalos mastai ir jos pasekmių likvidavimas gali pareikalauti daug laiko bei piniginių investicijų, o kai kuriais atvejais duomenys prarandami negrįžtamai. Informacijos netektį gali sąlygoti elektros energijos tiekimo ar techninės įrangos gedimas, žmogiška klaida, virusai bei daug kitų priežasčių, kurių iš anksto numatyti negali. Bet už akių joms būtina užbėgti!

Teikiu svetainių atsarginių kopijų kūrimo paslaugą. Klausimo dėl pastarosios būtinybės kilti neturėtų nei vienam sąmoningai mąstančiam ir visas galimas rizikas įvertinančiam interneto tinklapio savininkui. Juk mažiau skausminga mokytis iš svetimų klaidų, ar ne?

Kaip veikia svetainių atsarginių kopijų kūrimo sistema?

  • pradžioje sukuriama visų duomenų atsarginės kopijos, kurios nusiunčiamos į atsarginių duomenų serverį.
  • vėliau, tam tikru laiko intervalu, sukuriamos failų ar jų dalių, kuriuose atliekami pakeitimai, atsarginės kopijos.
  • įvykus netikėtam duomenų praradimui, informacija atkuriama iš padarytų atsarginių kopijų.

Svetainių atsarginių kopijų kūrimas - būtina investicija, padedanti apsisaugoti nuo svarbiausių duomenų praradimo ir su tuo susijusios žalos. Naudojantis šia paslauga, galima būti tikriems, jog šimtai naujai įkeltų prekių aprašymų iš svetainės nedings ar neteks nuogąstauti dėl kelerius metus kauptų pirkėjų kontaktų duomenų bazės netekties.

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt