tinklapiukalvis.lt
Interneto svetainių kūrimas, administravimas, talpinimas, Vilnius
Naujų modulių ir komponentų diegimas, atnaujinimas

Prisimink, kokiuose interneto tinklapiuose šiandien naršei? Tai galėjo būti el. parduotuvė, naujienų portalas, pramoginis tinklapis ar reprezentacinė svetainė. Ar pastebėjai, jog pastarieji skyrėsi ne tik savo pobūdžiu bei turiniu, tačiau ir funkcijų kiekiu? Viename apsiribota tik pagrindiniais meniu punktais, tuo tarpu kitame gausu papildomų galimybių - diskusijų forumas, nuotraukų galerija, galimybė tapti registruotu vartotoju ar paspausti like'ą svetainės Facebook'o puslapiui, sudalyvauti siūlomoje apklausoje ir panašiai. Geras gali būti tiek elementarus tinklapis, tiek ir praplėstas papildomomis funkcijomis. Svarbiausia, jog tai atitiktų svetainės pobūdį, tematiką bei būtų naudinga vartotojui.

Šios minėtos papildomos funkcijos - tai Joomla turinio valdymo sistemos komponentai ir moduliai, kurių dėka galima praktiškai įgyvendinti visus svetainės savininko pageidavimus. Komponentai yra didžiausi turinio sistemos elementai, apimantys reklaminius blokus, kontaktų kategorijas, nuorodas, nuotraukų galeriją, diskusijų forumą, naujienlaikraščių prenumeratą ir daugybę kitų funkcijų. Moduliai turėtų įsivaizduojami kaip galimybė vartotojui praktiškai pasinaudoti siūlomomis funkcijomis - meniu, paieškos bei registracijos laukelis, reklaminės nuorodos paspaudimas ir panašiai.

Joomla turinio valdymo sistema išsiskiria modulių ir komponentų gausa. Bet tai nereiškia, jog viena svetainė turi sutalpinti viską. Atnaujinu esamus modelius ir komponentus bei įdiegiu naujus ne tik aklai laikydamasis kliento pageidavimų. Remdamasis sukaupta darbo patirtimi su įvairaus pobūdžio interneto svetainėmis, kompetetingai patariu, kas yra tinkama konkrečiu atveju: vienos galimybės reikalingos el.parduotuvei, kitos - reprezentacinei svetainei, siūlančiai užsisakyti anglų kalbos kursus. Svarbiausia - išlaikyti proporcijas. Jūsų interneto tinklapis neturi tapti visų prieinamų technologinių galimybių demonstracine versija. Modulių ir komponentų kiekis bei pobūdis turi būti parinktas taip, jog siūlomos funkcijos išpildytų svetainės tematiką bei atitiktų visus vartotojo poreikius. Modulių bei komponentų atnaujinimus rekomenduojama atlikti nuolat reaguojant į besikeičiančio puslapio bei jo reprezentuojamo verslo augimo pokyčius.

Interneto svetainė - nuo 200 eur


el. parduotuvė - nuo 400 eur


hostingas (svetainės talpinimas) - nuo 20 eur/metams


svetainės administravimas - 10 eur/h


Išrašau sąskaitą faktūrą
(Individuali veikla pagal pažymą)

Hostingas Serveriai.lt